Najlepší darček pre cukrárku či cukrára

17.10.2022

Hľadáte vhodný darček pre amatérsku či profesionálnu cukrárku alebo cukrára, na ktorých vám veľmi záleží? Ste na správnom mieste! Náš tip pre Váš darček pre cukrárov znie:

Unikátna porcelánová forma na bábovku.

Prečo?

  • Skúsená cukrárka či pekárka určite už nejakú bábovkovú formu doma má. Dokonca ich má možno aj niekoľko. Skutočne kvalitné formy z porcelánu v súčasnosti už na trhu takmer nenájdete, pretože sú vytláčané lacnejšími, avšak menej kvalitnými materiálmi ako silikón, či rôzne kovové zliatiny. S najväčšou pravdepodobnosťou tak porcelánovú formu ešte nemá, pokiaľ ju nezdedila od svojej mamy či babičky.
  • Porcelán je teplonevodivý materiál (izolant), ktorý umožní rovnomerný prestup tepla počas pečenia bábovky. Je pevný, dobre sa drží a manipuluje sa ním pohodlne aj v rukaviciach. Forma z porcelánu je ľahšia než obdobná forma na bábovku z keramiky. Dôvodom je odlišný spôsob výroby.
    Viac o tom, ako sa takáto forma vyrába, nájdete v článku Ako vznikala forma na bábovku Eliška.
  • Porcelánová forma je veľmi trvácna, tento darček po Vás zdedia aj Vaše deti či vnúčatá.
  • Ručne vyrábaná forma na bábovku z našej ponuky je nie len kvalitnejšia, ale aj esteticky zaujímavá, čo ju predurčuje na vhodný darček pri rôznych príležitostiach ako sú narodeniny, či na Vianoce.


Personalizácia Vášho darčeka

Ponúkame Vám aj možnosť zanechať personalizovaný odkaz na bábovkovej forme formou sieťotlačovej aplikácie. Môže to byť buď textový nápis alebo nejaké logo. V takomto prípade je potrebné počítať s dostatočným časovým predstihom zhruba 2 mesiace. Každý dopyt budeme posudzovať jednotlivo podľa  rozsahu potrebných úprav.

Ak by ste mali záujem o takýto jedinečný personalizovaný darček, napíšte nám na ahoj@babovkovo.sk

Celú ponuku našich foriem nájdete na podstránke Bábovkové formy.